sobota, 3 stycznia 2015

Postanowienia noworoczne.

Witam Wszystkich w nowym roku!

     Początek roku to według wielu osób idealny czas by zmienić się na lepsze, skończyć z nałogiem lub zacząć lepiej/pełniej/zdrowiej żyć. Ja jednak z doświadczenia wiem, iż noworoczne postanowienia nie do końca wychodzą mi, tak jakbym tego chciała. Trzymałam się ich przez pierwsze kilka tygodni, a gdy tylko przyszedł jeden gorszy dzień, który wyłamał mnie z rutyny, poddawałam się na dobre i od nowa czekałam na odpowiedni moment, by zacząć zmieniać siebie.
     Nie tym razem! Już na początku grudnia zeszłego roku, powiedziałam sobie, że jeżeli chcę coś w moim życiu zmienić, muszę zacząć od dzisiaj, a ładna data w kalendarzy nic mi w tym nie pomoże. A nawet jeżeli się potknę, zapomnę lub coś mi nie wyjdzie, to zawsze mam jutro, kiedy mogę spróbować od nowa.


     W planowaniu i stawianiu sobie wyzwań codziennie pomaga mi Filofax, który okazał się idealnym i praktycznym rozwiązaniem (no i oczywiście bardzo miłym dla oka). Nie mam pojęcia jak mogłam wcześniej bez niego funkcjonować! (Na zdjęciu widzicie mój ostatni wolny tydzień. W przyszłym zaczynam naukę do sesji!)


     Jeszcze chciałam Wam pokazać pierwszą stronę, w moim kalendarzu, która umila mi każdy początek dnia i motywuje, by sprawić, iż rok 2015 był moim najlepszym! (Obraz możecie bezpłatnie pobrać w wersji pdf i wydrukować samemu w domu TUTAJ KLIK)


     Jak widać, jestem zdecydowaną przeciwniczką postanowień noworocznych. Trzeba działać od razu, a nie czekać aż ładna data w kalendarzu nam w tym pomoże. A jakie jest Wasze zdanie? 

Pozdrawiam,
Asia.

9 komentarzy:

 1. Bardzo podoba mi się ten kalendarz.
  Ja natomiast bardzo lubię postanowienia noworoczne, zwykle udaje mi się zrealizować większość z nich. Bardzo często słyszę w środku roku jak tam postanowienia i z dumą mogę odpowiedzieć, że trwam w nich dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kalendarz masz piękny!
  ja lubię postanowienia, ale staram się wybierać realne cele, żeby potem nie było rozczarowań

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki! Ja czasem nawet z tych realnych nie mogę się wywiązać :D

   Usuń
 3. Dziękuję Mam nowy sesuat tego postu ( narkotyków mięśniak) zostały rzucając wielki artykuł, ( medycyna mięśniak ) salute dla Ciebie. ( narkotyków mięśniaka) artykuł krótkie, gęste, jasne, obiektywne. ( narkotyków mięśniak) sukes zawsze na swoim blogu. . ( narkotyków mięśniak).

  OdpowiedzUsuń
 4. nie wiedziałam że to jest takie proste wow!

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz! Twoje słowa sprawiają mi radość! Czytam wszystkie komentarze i staram się odpisywać na bieżąco.