poniedziałek, 5 stycznia 2015

Lakier na wtorek #8: błękit ze srebrem.

Cześć wszystkim!

     W tym roku zima wyjątkowo nie chce przyjść, a zamiast tego mamy przedłużoną wersje deszczowej i wietrznej jesienni. Owszem po Świętach Bożego Narodzenia łaskawie sypnęło śniegiem, który niestety na drugi dzień już stopniał. Z tego powodu (no i trochę zainspirowana Frozen) wyczarowałam sobie mroźną zimę na paznokciach.


     Jako bazy użyłam lakieru z Flormar o numerze 423. Niestety do pełnego krycia potrzebowałam aż trzech warstw, tak to już jest z pastelowymi kolorami. Na końcówki nałożyłam sreberko z Lovley z zeszłorocznej edycji limitowanej Snow Dust.
     Efekt końcowy bardzo mi się podoba, czuję się w nim trochę jak Elsa! Szkoda tylko, że nie mogę tak jak ona wyczarować sobie śniegu. Też rozpaczacie, że zamiast zimy mamy przedłużoną jesień? Czy może cieszycie się, że nie trzeba martwić się o oblodzone chodniki?

Pozdrawiam,
Asia.

7 komentarzy:

 1. uwielbiam to połączenie kolorystyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio bardzo polubiłam niebieskie paznokcie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Terimakasih saya mendapat sesuat yang baru dari postingan ini ( obat miom) artikel yang sanagat hebat, (obat miom) Salut buat anda . (obat miom) artikelnya singkat , padat , jelas , berisi . (obat miom) sukes selalu untuk blog anda. .( obat miom).

  OdpowiedzUsuń
 4. nice article, how can you find out? you are great! read also: OBAT EJAKULASI DINIi

  OdpowiedzUsuń
 5. nie wiedziałam że to jest takie proste wow!

  OdpowiedzUsuń

Zostaw komentarz! Twoje słowa sprawiają mi radość! Czytam wszystkie komentarze i staram się odpisywać na bieżąco.